Kino vakaras ,,Kaimiečiai"

Tai istorija apie Jagną – jauną moterį, kuri XIX a. pabaigos Lenkijos kaime yra pasiryžusi rinktis savo pačios kelią. Šiame apkalbų, pavydo ir nesibaigiančių nesutarimų židinyje visus – ir turtingus, ir vargšus – vienija pasididžiavimas savo žeme, atsidavimas tradicijoms ir giliai įsišaknijęs patriarchatas.

Jagna atsiduria prieštaringų troškimų ir intrigų sūkuryje – tarp turtingiausio kaimo ūkininko, jo vyriausio sūnaus ir kitų svarbiausių bendruomenės vyrų. Jos pasipriešinimas veda link tragiško susidūrimo su bendruomene, kurioje ji augo ir gyveno.

Įspūdingu realistiniu stiliumi nutapyti „Kaimiečiai” – naujausias „Oskarui” nominuoto filmo „Jūsų Vincentas” autorių kūrinys, kurį tapė ir Lietuvos dailininkai, o vienas jų – druskininkietis, kuris sutiko pasidalinti įspūdžiais. Nepraleiskite unikalios progos išgirsti ir pamatyti!

Drama

Režisieriai: DK Welchman, Hugh Welchman
Scenarijus: DK Welchman, Hugh Welchman
Vaidina: Kamila Urzędowska, Robert Gulaczyk, Mirosław Baka, Sonia Mietielica, Ewa Kasprzyk, Cezary Łukaszewicz, Małgorzata Kożuchowska, Sonia Bohosiewicz, Dorota Stalińska, Andrzej Konopka, Mateusz Rusin, Maciej Musiał


Šalis: Lenkija, Serbija, Lietuva
Trukmė: 1 h 54 min
Amžiaus cenzas:N-13
Premjera Lietuvoje: 2024.03.20
Filmo kalba: lenkų
Filmą vertė: Vyturys Jarutis
Subtitrai: lietuvių

Kaina 7 Eur

Balandžio 17 d., trečiadienį, 18.00 Druskininkų vandens parko 2 a. salėje.

Bilietai – valanda prieš kino seansą.

Organizatorius Kūrybos namai ,,Druskos studija“

Pasiteiravimui  tel.: +370 68645528

 

Renginys skirtas:  dorośli ludzie
Wydarzenie odbyło się:
2024 kwietnia 17
Trwanie 2 g.
Rodzaj miejsca Strefa rozrywki
Stronie internetowej www.druskosstudija.lt
Facebook Połączyć
Dzielić