JURGA – GIMTADIENIO TURAS | DRUSKININKAI

Jurga – vokalas;
Romas Rainys – gitara.

Gimtadienį netrukus minėsianti Jurga kviečia į svarbiausius šių metų koncertus! Išskirtinas Jurgos gimtadienio koncertas – jau vasario 19 dieną Druskininkuose, muzikiniame klube „Druskininkų Kolonada“.

Gimtadienio pasirodymuose skambės išskirtinė programa – dainos iš naujausios Jurgos vinilo plokštelės, sentimentus sukeliantys ir klausytojų pamėgti kūriniai iš visos karjeros bei pačios šventiškiausios dainos apie svajonės, jausmų ir meilės gimimą.
„Tai gimtadienio turas, kokio dar niekada nebuvo! Šiemet kilo mintis padaryti visą mėnesį trunkantį gimtadienį ir jį atšvęsti koncertuose su savo klausytojais!“

 


Jurga neabejoja, kad visi šventiniai koncertai bus išskirtiniai, o klausytojai su Jurga ir jos kūryba galės susitikti kaip niekad artimai. Jaukiuose akustiniuose pasirodymuose naujai suskambės geriausių dainų aranžuotės ir išsiilgti kūriniai iš pirmųjų Jurgos albumų. Taip pat dainininkė gerbėjams ruošia muzikinę staigmeną – keletą kūrinių ji atliks pati grodama klavišiniais ir perkusija.

„Svarbiausia gimtadienyje – svečiai! Esu tikra, kad kartu sukursime šventę visiems, kas dalyvaus. Bus ypatingų kūrinių ir seniai skambėjusių dainų, žinoma, kartu pūsime ir žvakes nuo gimtadienio torto“, – šypsosi Jurga.

Nepraleiskit progos išgirsti Jurgos muziką iš arti ir asmeniškai pasveikinti dainininkę su gimtadieniu! Šventinis koncertas – vasario 19 dieną Druskininkuose, muzikiniame klube „Druskininkų Kolonada“.

 

Koncertas akustinis. Norime saugoti Jus ir apsisaugoti patys, todėl renginyje dalyvauti galės tik žiūrovai su Galimybių pasu.

Nuorodos:
Jurga | Nebijok (official video) https://youtu.be/T6_TdrOzwn4

Jurga | Kelionė laiku (official video) https://youtu.be/G0FRl5F31Io