Dainuojamosios poezijos šventė „Spinduliuojantys poeziją“

„Spinduliuojantys poeziją“ – tokiu jaukias emocijas žadančiu pavadinimu šventė poezijos ir muzikos mėgėjus į Druskininkus kvies paskutinį rugpjūčio šeštadienį.

Šventė su gera poezija, autorine muzika, lyrine nuotaika, mylimais aktoriais ir bardais – gera proga pristabdyti beprotišką lėkimą ir nusitekti minoriškam rudeniui. Poezija, persipindama su muzika, pačiose gražiausiose Druskininkų lauko erdvėse skambės net ir skardenant į sceną paskutiniam vasariškam, o gal jau ir rudeniškam lietui, ir bus pasiekiama net ir atsitiktiniams praeiviams. 

Dainuojamosios poezijos šventė Druskininkuose „Spinduliuojantys poeziją“ – vienintelis regione šio žanro tęstinis tradicinis renginys, į savo veiklas įtraukiantis didelį būrį bardų muzikos gerbėjų iš Druskininkų ir visos Lietuvos. Šventės dalyviai – profesionalūs dainuojamosios poezijos atlikėjai (aktoriai, poetai, kompozitoriai, muzikantai) bei jaunieji bardai, kurie kuria aukšto meninio lygio koncertines programas. Jų kūrybai šįmet bus skiriamas didžiausias dėmesys.

Šventės metu bus pristatoma naujausia, specialiai šiam festivaliui sukurta atlikėjų programa, dainuojama tik lietuviškai, dalyvaus tik populiariausi, žiūrovų mėgstami Lietuvos atlikėjai, kurie užtikrins kokybišką ir aukštą meninį koncerto lygį ir padovanos daugybę gerų emocijų žiūrovams.

Muzikinius pasirodymus Jaunimo metams pristatys D.Razauskas, G. Ambrazevičius ir P.Vaicekauskas (smuikas), „Baltos Varnos" (akustiškai), D. Žvirblis ir grupė ATIKA. Vakaro vinis – naujausia K. Smorigino ir grupės programa.

Nuostabiajame kameriniame Lakštingalų slėnyje prie Ratnyčios upelio vyks savotiškas poezijos piknikas gamtoje: Alytaus regione gyvenantys ir kuriantys poetai ir poetai, susiję su Druskininkais pristatys savo naujausią kūrybą, dalinsis savo potyriais. Eiles skaitys Druskininkų poezijos mylėtojai. Specialią programą, skirtą Antano Vienuolio 140 gimimo metinėms, pristatys aktorius Vladas Bagdonas, dainas atliks bardas Vytautas V. Landsbergis.

Leidinių mugėje bus pristatomi poezijos ir bardų muzikos leidiniai.

Prie namo, kuriame gyveno Jotvingių premijos laureatai N. Miliauskaitė ir V. Bložė, bus įrenga atminimo lenta ir surengtas prisiminimų ir poezijos vakaras.

Programa bus pildoma.

Renginys skirtas:  dzieci , nastolatki , dorośli ludzie , seniorzy
sierpnia 27 14:00
Trwanie 7 g.
Dzielić