Turizmo dienos Druskininkuose

Paskutinis rugsėjo savaitgalis Druskininkuose tradiciškai yra skirtas tikriems turizmo gurmanams. Miestas tampa tikra turizmo sostine. Tris dienas ir dvi naktis neabejingieji Pietų Lietuvos kurortui yra kviečiami nuo penktadienio iki sekmadienio trankiai švęsti Tarptautinę turizmo dieną net ir naktį.

Šįmet Druskininkai ir vėl kvies į nepamirštamų potyrių, vaizdų ir mistinių garsų kelionę – kurorto svečius ir gyventojus stebins virtinė gurmaniškų patirčių – nuo audiovizualinio meno nuspalvintų Druskininkų iki įspūdingų koncertų. Turizmo dienos proga į Druskininkus atvyks visas būrys žinomiausių Lietuvos atlikėjų, kurie galės patenkinti įvairiausius muzikinius skonius.

Turizmo dienų dalyviai ne tik taps įspūdingo reginio liudininkais – kelionė po rudeniškus kurorto vakarus pavirs į kartu su miestu išgyventą patirtį. Atgyjančios legendos, subtilus balansavimas tarp ramybės ir intensyvumo, muzikinės nakties simfonijos – tai yra vienintelė proga metuose, kai galima prakalbinti pačias slapčiausias Druskininkų gelmės kerteles.

Druskininkų turizmo dienos yra unikalios – jos atskleidžia įvairialypę kurorto turizmo produktų gausą ir rinktines patirtis. Didieji SPA centrai kviečia į naktinį pirčių ir baseinų šėlsmą, ruošia šiai progai išskirtines programas.

Be to, kūrėjų mieste nebijoma eksperimentuoti, ieškoti galimybių sujungti įvairias menines technikas ir disciplinas, leisti miesto svečiams ir gyventojams pažvelgti į miestą iš nepažintų perspektyvų.

Visas šventės dienas veiks didžiulis amatininkų ir tautinio kulinarijos paveldo puoselėtuojų prekybos miestelis.

Ruošiame jums ypatingą programą, jog po apsilankymo pas mus drąsiai galėtumėte pasakyti – aš noriu grįžti į Druskininkus!

Programa bus pildoma.

Renginys skirtas:  dzieci , nastolatki , dorośli ludzie , seniorzy
września 23 12:00
Trwanie 2 d.
Dzielić