Turizmo dienos Druskininkuose

Paskutinis rugsėjo savaitgalis Druskininkuose tradiciškai yra skirtas tikriems turizmo gurmanams. Miestas tampa tikra turizmo sostine. Tris dienas ir dvi naktis neabejingieji Pietų Lietuvos kurortui yra kviečiami nuo penktadienio iki sekmadienio švęsti Tarptautinę turizmo dieną ir naktį.

Šįmet Druskininkai vėl kvies į nepamirštamų potyrių, vaizdų ir mistinių garsų kelionę – kurorto svečius ir gyventojus stebins virtinė gurmaniškų patirčių. Atgyjančios legendos, subtilus balansavimas tarp ramybės ir intensyvumo, muzikinės nakties simfonijos – tai vienintelė proga metuose, kai galima prakalbinti pačias slapčiausias Druskininkų gelmės kerteles.

Druskininkų turizmo dienos yra unikalios – jos atskleidžia įvairialypę kurorto turizmo produktų gausą ir rinktines patirtis. Didieji SPA centrai atvers duris ir ruošia šiai progai išskirtines programas.

Be to, kūrėjų mieste nebijoma eksperimentuoti, ieškoti galimybių sujungti įvairias menines technikas ir disciplinas, leisti miesto svečiams ir gyventojams pažvelgti į miestą iš nepažintų perspektyvų.

Ruošiame jums ypatingą programą, jog po apsilankymo pas mus drąsiai galėtumėte pasakyti – aš noriu grįžti į Druskininkus!

Visą programą rasite čia → https://druskininkai.lt/turizmo-dienos/

Renginys skirtas:  dzieci , nastolatki , dorośli ludzie , seniorzy