Lietuvos 10 šokių čempionatas ir pirmenybės Druskininkuose

Lietuvos šokių 2023-ųjų metų sezono atidarymas Druskininkuose: vyks dešimties šokių čempionatas
Vasario 4 ir 5 dienomis sporto komplekse „Druskininkai“

Dešimties šokių čempionate varžysis patys ištvermingiausi sportininkai, nes bendroje įskaitoje vertinami visi dešimt šokių – penki standartiniai ir penki Lotynų Amerikos.

Tiek šeštadienį, tiek sekmadienį vyksiančiame čempionate varžysis jaunučių, jaunių, jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų amžiaus grupių šokėjai. Sportininkai kovos dėl Lietuvos čempionato medalių bei dėl teisės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos pirmenybėse; geriausieji bus apdovanoti ir specialiai įsteigtomis Druskininkų savivaldybės Mero taurėmis. Tarp šokių ant parketo pasirodys dainininkės Astos Pilypaitės grupė, Druskininkų kolektyvai.

Pasak čempionato direktoriaus, LSŠF pirmojo viceprezidento Virginijaus Visocko, dešimties šokių čempionatas jau kelerius metus iš eilės rengiamas pats pirmasis. „Sėkmingai bendradarbiaudami su Druskininkų savivaldybe, galėsime ne tik šokėjus pakviesti po varžybų pasidžiaugti čia siūlomu poilsiu bei pramogomis, bet ir kurorto svečius ir gyventojus nustebinti puikiu reginiu,“ – sako V. Visockas.

2022-aisiais šokėjai pasaulio ir Europos čempionatuose iškovojo tris aukso, keturis sidabro bei penkis bronzos medalius.

Renginys mokamas: žiūrovo bilieto kaina 15 Eur ir aptarnavimo mokestis

Renginys skirtas:  vaikams , paaugliams , suaugusiems , senjorams