Dainuojamosios poezijos šventė „Spinduliuojantys poeziją“

„Spinduliuojantys poeziją“ – šventė su gera poezija, autorine muzika, lyrine nuotaika, mylimais aktoriais ir bardais – gera proga pristabdyti beprotišką lėkimą ir nusitekti minoriškam rudeniui.

Šventė rengiama vasaros pabaigoje pačiose gražiausiose Druskininkų viešose erdvėse, jos dalyviai –profesionalūs dainuojamosios poezijos atlikėjai (aktoriai, poetai, kompozitoriai, muzikantai) bei jaunieji bardai, kurie kuria ir pristato aukšto meninio lygio koncertines programas. Renginio naujiena – specialia vaikams sukurtos ir pristatytos programos. Tad tai bus renginys visai šeimai.

2023-ieji paskelbti Dzūkijos (Dainavos) metais, ta proga bus pristatyta speciali programa „Žodėliai nuog kvahynėlių”, kurią rengia žymiausi dzūkai J. Žitkauskas, V. Povilionienė ir akordeonistas S. Ilčiukas.

Koncertinėje programoje dalyvaus aktorė L. Rastokaitė ir atlikėjas D. Golovanovas, S. Mykolaičio premijos laureatės Ž. Mackevičiūtės trio pristatys naują albumą „Apie tikrovę“, teatralizuotą koncertą „Meilė už du“ surengs aktoriai S. Uždavinys ir A. Lukaitė, G. ir A. Arbačiauskai pristatys naują CD „Manajai kartai“, kompozitorius M. Suraučius – dainų programą DUO pagal poeto G. Patacko eiles, J. Šeduikytė ir K. Pavalkis atliks potyriminį koncertą.

Vaikams bus pristatytos specialiai jiems skirtos programos „Pasivaikščiojimas su Mažuoju princu“, „Šokių salė“ pagal V. Palčinskaitės eiles, naujausius savo darbus pristatys „Vėjų“ teatras ir kt.

Atviroje erdvėje vyks piknikai su gurmanišku maistu ir poezijos skaitymais, leidinių mugėje bus pristatomi nauji literatūros ir bardų muzikos leidiniai.

Organizatoriai pasilieka teisę programą keisti…

Renginys skirtas:  vaikams , paaugliams , suaugusiems , senjorams
rugpjūčio 27 15:00
Trukmė 5 val.
Dalintis su draugais