Muziejų naktis M. K. Čiurlionio namuose-muziejuje ir V. K. Jonyno galerijoje

Kiekvienas, atvykęs į „Muziejaus naktį“, M. K. Čiurlionio namuose-muziejuje turės galimybę sudalyvauti loterijoje (užpildžius dalyvio anketą vietoje) ir laimėti nemokamą virtualios realybės „Angelų takų“ filmo peržiūrą. Filmas paremtas M. K. Čiurlionio kūryba (režisierė K. Buožytė, prodiuseris V. Žukas). Loterijos laimėtojus paskelbsime 20.30 val. (M. K. Čiurlionio g. 35).

18 val. Leono ir Aido Striogų skulptūrų parodos "Bėga gyvenimas bėga..." atidarymas. Parodoje bus pristatomi jau tradiciniais tapę Leono „medinukai“ ir Aido „prakalbinti“ akmenys – daugiausiai 2022 metais sukurti darbai. Parodos atidarymo metuV. K. Jonyno galerijoje turėsite galimybe pabendrauti su vienu iš parodos autoriumi - Aidu Strioga (Turistų g. 9).

19 val. Teatralizuota ekskursija "Ašariukės mamai"                                                             

Pradėję nuo M. K. Čiurlionio namų-muziejaus, su gidų grupe "Artelė" keliausite po Druskininkus teatralizuota ekskursija susipažinti su Čiurlionio gyvenimu bei jo kūryba (M. K. Čiurlionio g. 35).

20 val. „Čiurlioniškos vaišės“ 

Sugrįžus į muziejų po ekskursijos kviečiame paragauti kuklių, bet Čiurlioniškų vaišių muziejaus obelų sodelyje (M. K. Čiurlionio g. 35).

20 -21 val. Edukacija „Pleneras“ 

Edukacinio užsiėmimo dalyviai, kaip tikri dailininkai, pieš ant molbertų. Pasirinks jam patinkančią vietą ir motyvą, tapys naudodami mėgstamas dailininko priemones: pastelę ir popierių. Edukacija vyks M. K. Čiurlionio namų-muziejaus sodelyje (M. K. Čiurlionio g. 35).

20-21 val. Edukacija „Langas į saulę“ 

Žymaus lietuvių dailininko, vitražų kūrėjo, V. K. Jonyno galerijoje Jūsų laukia tapyba ant stiklo šaltais vitražo dažais. Sukurta nedidelio formato kompozicija įkomponuotas lange, padės sukurti džiugią, šventinę nuotaiką jūsų kambario interjere (Turistų g. 9).

21 val. Mantvydo Leonas Pranulio solinis koncertas. 

Universalus ir įvairiapusiškas savo kartos kūrėjas Mantvydas Leonas Pranulis yra trimitininkas, pianistas, kompozitorius, vis dažniau atskleidžiantis ir vokalinius savo gebėjimus. Pranulio pasaulyje susipina džiazas, klasikinė muzika, ypač minimalizmo krypties, taip pat elektroninės ir roko muzikos elementai. Tai plataus akiračio kūrėjas, kuriam darbas griežtai apibrėžtoje vieno stiliaus teritorijoje veikiau reikštų idėjų žūtį nei taptų postūmių pirmyn. M. L. Pranulis M. K. Čiurlionio namų-muziejaus sodelyje mus džiugins koncertu "Improvizacija nr. 1", kūriniai atliekami fortepijonu ir sintezatoriumi (M. K. Čiurlionio g. 35).

Renginys skirtas:  vaikams , paaugliams , suaugusiems , senjorams
Trukmė 4 val.
Vietos tipas Muziejai
Svetainė www.ciurlionis.lt
Facebook Nuoroda
Dalintis su draugais