Tarptautinis Druskininkų vasaros teatro festivalis „SANKRYŽA“ 2022

Tarptautinis Druskininkų vasaros teatro festivalis „SANKRYŽA“ vyks jau aštuntąjį kartą. 2015 m. vasarą įvykęs pirmą kartą, festivalis sulaukė didelio teatro žmonių, Druskininkų gyventojų bei poilsiautojų susidomėjimo, todėl tęsia tradiciją iki šiol. 

Festivalio rengėjai į programą įtraukia ir tradicinius spektaklius, ir naujos teatrinės raiškos formos kūrinius. Per šešerius metus festivalyje parodyta daugiau nei 60 spektaklių iš Armėnijos, Baltarusijos, Ukrainos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Slovakijos, Vokietijos, Izraelio ir Lietuvos. Festivalis ne tik pristato kitų šalių spektaklius, bet ir įtraukia daugiatautę ir daugiakultūrę Lietuvos kurorto publiką į gyvą santykį su viešinčių kolektyvų kultūrinėmis tradicijomis.

Festivalio OFF programoje vyksta spektaklių aptarimai su aktoriais, žiūrovais, susitikimai su įžymiais aktoriais, kino filmų apie teatrą ir jo kūrėjus pristatymai.

Spektaklių pristatymus vertina tarptautinė ekspertų komisija pagal paskelbtas nominacijas. Druskininkų miesto bendruomenė yra įsteigusi žiūrovų simpatijų prizą.

2022 m. festivalio programa rengiama ir bus paskelbta vėliau.

_________________________________________________________________________

Organizatorius VšĮ „Visagino Atspindys"
Festivalio direktorė ir meno vadovė marija.tanana@gmail.com

Renginys skirtas:  Подростки , bзрослые люди , Пожилые люди
августа 04 19:00
Продолжительность 10 д.
Поделиться