BE ŠANSŲ | Lauko kino maratonas

Savaitgalio lauko kino seansas

BE ŠANSŲ / Long Short
Liepos 31 d. (šeštadienis) 21.30 val.
Druskininkų pramogų aikštė (Vilniaus al. 24)
Seansas nemokamas.

___________________________________________________________________________________

Žanras: komedija, romantinis
Sukurta: JAV
Trukmė: 2.05 val.
Cenzas: N-16
Režisierius: Jonathan Levine
Vaidina: Charlize Theron, Seth Rogen, June Diane Raphael, Alexander Skarsgård

Fredas Flarskis (aktorius Seth‘as Rogen‘as) yra gabus žurnalistas, dėl savo bohemiško gyvenimo būdo bei pažiūrų nuolat įsiveliantis į įvairiausius nesusipratimus bei nuotykius. Šarlotė Fyld (Charlize Theron) – viena įtakingiausių ir galingiausių moterų pasaulyje: protinga, stilinga, graži ir nestokojanti įvairiausių talentų. Jie neturi absoliučiai nieko bendro, išskyrus tai, kad kažkada Šarlotė trumpai dirbo Fredo aukle, o Fredas ją buvo vaikiškai įsimylėjęs.

Po daugybės metų Šarlotė ir Fredas vėl susitinka, moteriai kaip tik rengiantis paskelbti savo kandidatūrą Jungtinių Valstijų prezidento rinkimuose. Fredas Šarlotę sužavi humoro jausmu ir, pagauta impulso, ji pasiūlo jam kalbų rašytojo vietą savo komandoje.

Rimtų, griežtų ir kostiumuotų žmonių apsuptyje Fredas jaučiasi lyg balta varna ir niekaip nepripranta prie kamerų, nuolatinio dėmesio ir prabangaus gyvenimo būdo. Vis tik, nepaisant nieko, pasitvirtina patarlė, jog „sena meilė nerūdija“. Šarlotė ir Fredas vienas kitam pajunta nenugalimą simpatiją. Naujai užgimęs jausmas priešrinkiminių kelionių metu tiek juos, tiek visus jų aplinkos žmones įstums į daugybę linksmų, netikėtų, o kartais ir pavojingų nuotykių.

#LaukoKinoMaratonas

Renginys skirtas:  paaugliams , suaugusiems , senjorams
liepos 31 21:30
Trukmė 2 val. 5 min.
Dalintis su draugais