EDVARDAS KULEŠEVIČIUS ir GYTIS CINAUSKAS | Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu

Liepos 24 d. 19.30 val.

Druskininkų miesto muziejus (M. K. Čiurlionio g. 59)

EDVARDAS KULEŠEVIČIUS (klarnetas) ir GYTIS CINAUSKAS (fortepijonas) | Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu

Programoje C.Saint-Saens, J.Brahms, P.Jeanjean, Ch.-M.Widor, I.Stravinsky, A.Grgin kūriniai.
___________________________________________
Edvardas Kuleševičius baigė S. Šimkaus konservatoriją Klaipėdoje, vėliau mokėsi LMTA, baigė klarnetininko ir dirigento studijas, stažavosi Latvijos Jazepo Vytuolio muzikos akademijoje.
Šiuo metu E. Kuleševičius dirba Lietuvos kariuomenės orkestre vyr. muzikantu. Su orkestru dažnai groja solo klasikinį ir džiazinį repertuarą. 2011 m. kartu su orkestru laimėjo „Grand Prix“ tarptautiniame pučiamųjų orkestrų čempionate ir tapo geriausiu Lietuvos orkestru.

Su kolegomis įkūręs klarnetų ansamblį „Vilniaus klarnetai“, nuolat koncertuoja Lietuvoje bei užsienyje. Taip pat yra šiuolaikinės muzikos ansamblio „Relax“ narys.

Pianistas Gytis Cinauskas, baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, studijas tęsė Graco (Austrija) muzikos universitete ir baigė jas su pagyrimu. Tobulinosi Monrealyje (Kanada), McGillo universiteto prof. Antonio Lysy klasėje. Kaip solistas ir įvairių kamerinių ansamblių dalyvis arba koncertmeisteris koncertavo Lietuvoje, Austrijoje, Slovakijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Suomijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Čekijoje, Kanadoje, JAV. Skambino su Klaipėdos ir Kauno kameriniais orkestrais, jungtiniu Kauno ir Graco simfoniniu orkestru. Atlikėjas dalyvavo Diuseldorfo, Feldbacho, Žemutinės Austrijos, Pažaislio, „Muzikos rudens“ bei daugelyje kitų festivalių, „Mozarto savaitės“, „Marių klavyrų“ renginiuose Lietuvoje, didžiosiose Vokietijos, Austrijos, Suomijos, Kanados koncertų salėse. Jis yra vienas iš Lietuvos–Austrijos jaunimo simfoninio orkestro įkūrėjų.

Renginys skirtas:  paaugliams , suaugusiems , senjorams