Benassi Bros feat. Dhany, Komodo

Išsiilgusiems vasaros nuotykių, Karklė Production organizatoriai turi ypatingą pasiūlymą: liepos 13-ąją Druskininkuose audringą vakarėlį užkurs dvi pasaulinio lygio žvaigždės. Nostalgiškus sentimentus žadinantys hitai ir Lotynų Amerikos ritmai vienoje scenoje: į Lietuvą užsuks legendiniai Benassi Bros, kartu su dainininke Dhany, kurios balsas girdimas visose iki skausmo žinomuose grupės kūriniuose. Prie pasaulinio žvaigždžių jungiasi ir draugai iš kaimyninės Lenkijos – šokių muzikos hitų ambasadoriai KOMODO, kartu su atlikėju Thomas Sykes. Organizatoriai išduoda, kad prie legendinių atlikėjų prisijungs ir būrys Lietuvos žvaigždžių.
 

Pirmą kartą Lietuvoje Dhany apsilankė dar pernai, ir surengė net du audringus koncertus dviejuose – Raudonės Pilies ir Karklės festivaliuose. Itin gausiai susirinkusi publika ilgai nenorėjo „paleisti“ dainininkės – viename iš festivalio teko koncertuoti iki paryčių.

„Galima drąsiai sakyti – tapome šių dviejų grupių ambasadoriais Baltijos šalyse. Turime didžiulę garbę pakviesti juos sugrįžti į Lietuvą, ypač po to, kai įsitikinome, kaip lietuviai stipriai juos pamilo. O gal geriau sakyti – pamilo iš naujo? Kaip bebūtų, mes džiaugiamės, kad jie grįžta ir rengia nerealius pasirodymus čia, Lietuvoje“, – teigia Karklė Production vadovas Darius Kalinauskas.

Karščiausiame vasaros vakarėlyje neabejotinai skambės žymiausi, nostalgija alsuojantys Benassi Bros. Feat. Dhany hitai, kuriuos mintinai moka visi: „Every Single Day“, „Hit My Heart“, „Illusion“ ir begalė kitų.

Milijonus perklausų renkantys ir trankia klubine muzika garsėjantys „KOMODO“ yra ilgiausiai klubinę muziką kurianti grupė Lenkijoje. Jie į Lietuvą atvyks kartu su vokalistu Thomas Sykes, kurio balsas skamba daugybėje hitais tapusių dainų.

Šie didžėjai garsėja tuo, kad klausytojus užburia ne tik naujai perkurtais senais, 9-to dešimtmečio hitais, taip pat ir jų pačių kurtais singlais, bet ir vokalistų profesionalumu: visi jų pasirodymai atliekami gyvai.

Tokie pasaulinę šlovę pelnę hitai kaip „(I just) Died in your arms“, „Is This Love“, taip pat talentingų didžėjų perkurtas kūrinys „Heaven“ ir dar begalė kitų mielai glostys melomanų ausis ir privers išsijudinti net tuos, kurie nemėgsta šokti.

Druskininkiečiai į renginį pateks su ypatinga nuolaida: jiems bilietas tekainuos 25,20 eur. (Kaina galioja pateikus Druskininkiečio kortelę prie įėjimo į renginį) Moksleiviai, neįgalieji ir senjorai į renginį pateks dar pigiau: 15,20 eur. – ypatinga kaina jiems galios pateikus pažymėjimus prie įėjimo.

Pasiruoškite net keturių valandų vakarėliui su legendinėmis užsienio žvaigždėmis. Susitikime Druskininkuose, prie Snow Arenos (Nemuno g. 2, Mizarai, Druskininkų sav.)
Durys atidaromos 18 val., koncerto pradžia 20 val.

Renginys skirtas:  paaugliams , suaugusiems , senjorams
Renginys vyko:
2024 liepos 13
Trukmė 20 val.
Atlikėjai
Dalintis su draugais