Kūrybinės natūralių kvepalų dirbtuvės-mokymai

„Menų kalvės“ edukaciniai renginiai lepins kvapais ir kvapniomis patirtimis!!! Jomis SPALIO 16 d. nuo 11.00 iki 17.00 val. dalinsis Reda Vaiksnoriene – labai kviečiame dalyvauti ir suskubti iš anksto registruotis! „Kūrybinės natūralių kvepalų dirbtuvės-mokymai“, kuriuose patys kursite autorinius natūralius kvepalus. Nepraleiskite puikios progos pagaminti išskirtinę dovaną sau, ar artimajam.

Susitikimo metu uostysite ir tyrinėsite brangiausius ir rečiausius natūralius aromatus, lavinsite olfaktorinį žodyną, praktiškai išbandysite skirtingus kvapų analizės metodus. Kūrybinėje dalyje komponuosite autorinius kvepalus, derinsite daugiaspalves kvepalų sinergijas. Kūrybinėje euforijoje naudingais pastebėjimais ir „slėpiningais" parfumeriniais patarimais, kaip visuomet koncentruotai ir išsamiai dalinsis aromaterapijos dirbtuvių edukatorė REDA VAIKŠNORIENĖ.

Kūrybinių natūralių kvepalų dirbtuvių-mokymų dalyviai gaus mokymų pažymėjimus bei naudingą dalomąją medžiagą ateities kūrybiniams įgūdžiams lavinti. Kūrybinio susitikimo rezultatas itin džiuginantis – savo pačių sukurti autoriniai kvepalai (10 ml) ir nepaprastai kvapnios patirtys.

Mokymų kaina 35 eur /asm. (į kainą įskaičiuotas darbas su didele natūralių aromatų kolekcija ir medžiagomis)

Trukmė 5-6 val.

Dalyvių skaičius 5-12 asm.

Nuo 11.00 iki 17.00 val.

Būtina išankstinė rezervacija tel. +370 671 76108 arba el. p.: amatai@druskininkukulturoscentras.lt

Renginys vyks laikantis visų Covid-19 reikalavimų.

Reikalinga pateikti Galimybių pasą.

Renginys skirtas:  paaugliams , suaugusiems , senjorams