Virtualios realybės kino seansai Druskininkuose: "Aš Lietuva" ir "Žaisti gyvenimą"

Ar kada svajojote atsidurti kitapus ekrano ir patys tapti filmo herojais? Naujausios technologijos leidžia tai patirti. Virtualioji realybė – dažnam girdėtas terminas, tačiau dar ne kiekvienas yra ją išbandęs.

Filmus nuo šiol galite žiūrėti ne vien kino teatre, tačiau ir pasinerti kino siužetą 360 laipsnių kampu. Užsidėjus VR įrangą (akinius ir ausines), vaizdas apsupa visą regos lauką, o garsai paaštrina pojūčius. Taip kino seanso metu galite patirti unikalius įspūdžius, atsidurti kosmose, skrieti virš medžių viršūnių ir žengti į pasaulį, kur negalioja mums įprasti dėsniai.

VR kino filmai vis populiarėja Lietuvoje – o jų suteikiamus įspūdžius aukščiausiais balais vertina įvairiausi žiūrovai: nuo moksleivio iki senjoro.

APIE VR FILMĄ AŠ LIETUVA

AŠ LIETUVA - tai režisieriaus Donato Ulvydo odė Tėvynei ir pirmas 360 laipsnių kamera užfiksuotas lietuviškas virtualios realybės kino filmas. Pasakojimą šiam filmui kūrė rašytoja Akvilė Kavaliauskaitė, o įgarsino Ilona Balsytė.

Per 20-ies minučių virtualios realybės kino seansą kviečiame išvysti senąsias girias, miškus ir kopas, sklęsti virš jūros ir ežerų, upių ir upelių. Išskirtinį įspūdį palieka skrydis virš senamiesčių, vienuolynų stogų, kurie taip arti, kad beveik gali paliesti pirštais.
Tai nepakartojamų pojūčių bei vaizdų kupina kelionė, kuri neabejotinai sužadina meilę mūsų gimtajai šaliai!

APIE VR FILMĄ ŽAISTI GYVENIMĄ

ŽAISTI GYVENIMĄ – tai virtualios realybės filmas, sukurtas remiantis žinomo menininko Algio Kriščiūno tapybos darbų motyvais. Kino seanso metu keliausite per beveik dvi dešimtis virtualioje realybėje atgijusių A. Kriščiūno paveikslų, kuriuos apjungia moters ir vyro istorija – pasakojimas apie bėgantį gyvenimą.

Filmą kūrė gausi Lietuvos kino, kompiuterinės grafikos bei animacijos profesionalų komanda. Pusės valandos trukmės kino seanso metu Algio Kriščiūno paveikslai tampa gyvomis istorijomis, kurias įprasmina jaudinanti režisūrinių sprendimų choreografija bei specialiai pritaikytas autorinės kūrybos muzikinis garso takelis.

ŽAISTI GYVENIMĄ istoriją užrašė pats menininkas Algis Kriščiūnas, o įgarsino aktoriai Inga Jankauskaitė bei Mantas Jankavičius.

Bilietai: 15 eurų standartinis bilietas, 10 eurų bilietas su nuolaida (moksleiviams, studentams, senjorams, negalią turintiems asmenims) - https://bit.ly/hexadruskininkai

Bilietus įsigyti galite ir renginio vietoje, atsiskaitymas tik bankinėmis kortelėmis.

Moksleivių grupes kviečiame registruotis per Kultūros paso platformą arba susisiekti su Hexa Cinema komanda el. paštu evelina@hexacinema.lt 

 

Renginys skirtas:  vaikams , paaugliams , suaugusiems , senjorams