Filmas „Atsiminimai iš Italijos“

Atsiminimai iš Italijos | Made in Italy (Italija, Didžioji Britanija, 2020)

Režisierius: James D'Arcy

Komedija

Vaidina: Liam Neeson, Valeria Bilello, Micheál Richardson, Lindsay Duncan

Filmas originalo kalba su lietuviškais subtitrais

Trukmė: 1.34

Amžiaus cenzas: N-13

Džekas Fosteris išgyvena sunkų skyrybų laikotarpį su žmona Rūta. Jis yra sugniuždytas, kai sužino, kad jos šeima ketina parduoti meno galeriją, kurioje jis dirba vadybininku. Norėdamas išgelbėti galeriją, Džekas nusprendžia parduoti seną namą Italijoje, kuris priklausė jo šeimai. Šis namas, pilnas prisiminimų apie jo mirusią motiną, dabar priklauso Džekui ir jo tėvui Robertui, garsiam menininkui.
Džekas su Robertu vyksta į Italiją, tačiau randa visiškai apleistą namą. Vietinė nekilnojamojo turto agentė Keitė pataria, kad suremontuotas namas galėtų būti vertingesnis. Džekas, nusivylęs pastangomis sutvarkyti namą, nusprendžia jį parduoti kaip yra. Tačiau netikėtai jiems į pagalbą ateina vietiniai gyventojai, tarp jų ir restorano savininkė Natalija, kuri su Džeku užmezga ypatingą ryšį.
Ar Džekas ir Robertas sugebės įveikti praeities šešėlius ir rasti bendrą kalbą? Ar Džekas atras naują prasmę gyvenime per naujus santykius su Natalija?
„Atsiminimai iš Italijos“ kviečia į kelionę, kupiną emocijų, gražių Italijos peizažų ir gilių gyvenimo pamokų. Ateikite ir sužinokite, kaip dvi prarastos sielos atranda savo kelią atgal į vienas kito gyvenimą ir į namus, kurie juos suartina.

Renginys skirtas:  paaugliams , suaugusiems , senjorams
liepos 18 21:30
Trukmė 1 val. 30 min.
Dalintis su draugais