Rūtos Kazakevičienės ir Deivido Sinkevičiaus kūrybos paroda „NIEKO BENDRA – DVIGUBAI GERIAU“

KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „NIEKO BENDRA – DVIGUBAI GERIAU“ 

Nieko bendra neturinčios meno sritys – grafika ir fitodizainas – bendroje parodoje „NIEKO BENDRA – DVIGUBAI GERIAU“ Ar tikrai yra taip? Kviečiame Jus pamatyti ir įvertinti! Intriguojančios parodos pristatymas lapkričio 5 d. 17.00 val.
Autoriai: menininkai – Rūta Kazakevičienė bei Deividas Sinkevičius

Pastaraisiais metais daugelis atsigręžėme į gamtą. Pandemijos ir įvairių suvaržymų laikais tai turbūt vienintelė vieta, kur jaučiamės saugiai ir galime nevaržomai naudotis visais jos gamtiniais malonumais. Ši paroda – tai tarsi duoklė gamtai, tai lyg mūsų padėka jai už saugumą, prieglobstį, įkvėpimą ir sveikatos dovanas. Parodos kūriniuose vyrauja gamtinės natūralios medžiagos ir gyvūnijos bei augalijos motyvai. 

Fitodizainerė Rūta Kazakevičienė kviečia susitikti nuostabiame augalų pasaulyje ir pristato tvarias menines augalų kompozicijas bei ištisus paveikslus. Gamtos gėrybių ieškojimas ir pritaikymas yra viena iš įdomiausių jos veiklos pusių. Kūrėjos rankose jos nugula į netikėtas, naujas dermes, išskiriančias menininkės komponavimo braižą.

Menininkas Deividas Sinkevičius parodoje dalinsis pastaruoju metu itin pamėgtais grafikos technikos kūrybiniai ieškojimais, eksperimentais, spontaniškai tiksliais sprendimais. Autoriaus darbams, kaip visuomet, būdingas aktualus požiūris į įvairius reiškinius, įžvalgios potekstės, bei abejingų nepaliekantis humoras.
Renginys organizuojamas laikantis visų Covid-19 rekomendacijų.

Renginys skirtas:  vaikams , paaugliams , suaugusiems , senjorams
Vyksta dabar
Trukmė 25 d.
Atlikėjai
Dalintis su draugais