VIII Tarptautinis festivalis "Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA

„Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ – tai profesionalaus teatro meno židinys, dovanojantis galimybę turiningai praleisti laiką ir susipažinti su Lietuvos bei kitų šalių teatro kultūra. Daug poilsiautojų derina savo atostogas su festivalio datomis.

Festivalis, jau tradiciniu tapęs kultūros renginys, šiemet organizuojamas septintą kartą. „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ – tai unikalūs susitikimai su teatro meistrais“ („Mano Druskininkai“, 2015-07-30). 2015 m. vasarą įvykęs pirmasis tarptautinis festivalis sulaukė ne tik teigiamų teatro žmonių atsiliepimų ir palankių žiniasklaidos atgarsių, bet ir Druskininkų gyventojų bei poilsiautojų susidomėjimo. „Sankryža“ leidžia eksperimentuoti, į programą įtraukdama ir tradicinius spektaklius, ir naujos teatrinės raiškos formos kūrinius. Per aštuonerius metus festivalyje buvo parodyta daugiau kaip 80 spektaklių iš Anglijos, Armėnijos, Baltarusijos, Ukrainos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Slovakijos, Vokietijos, Izraelio ir Lietuvos. 

SANKRYŽA – tai ne tik šventė, tai – teatro žvaigždžių ir scenos naujokų, tarptautinius apdovanojimus pelniusių, garsių ir ką tik sukurtų spektaklių kūrėjų susitikimo vieta.

      Šiemet teatriniai susitikimai SANKRYŽOJE vyks nuo rugpjūčio 4 iki rugpjūčio 15 d. 

Renginys skirtas:  suaugusiems