„Sidabrinės gervės naktys“. Druskininkai

Vasaros kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“ pradeda kelionę per Lietuvą su nacionalinių kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ filmais laureatais, nominantais. Rugpjūčio 13 d. kino festivalis atkeliauja į Druskininkų pramogų aikštės didįjį ekraną! Nepraleiskite progos pasimėgauti geru kinu nemokamai.

 

PROGRAMA

21:00 val.

Kino pokalbis su vakaro svečiu. Renginio vedėja – Elžbieta Latėnaitė. 

21:30 val. filmų programa:

MORA MORA, rež. Jurga Šeduikytė

Maža mergaitė Mora grimzta begalinėje jūroje. Bangose plūduriuojantis fortepijonas, kurį iš pradžių Mora palaiko maža sala, tampa jos laikinu išsigelbėjimu. Atradusi, kad paspaudusi instrumento klavišus, ji gali valdyti vėją, Mora pradeda kelionę po miegantį pasaulį. Pažindama jį ir jame gyvenančias būtybes, Mora ieško būdų, kaip prikelti tą pasaulį iš snaudulio.

VISKAS GERAI, rež. Jorūnė Greičiūtė

Norėdami ištrūkti iš savo praeities pinklių, du vidutinio amžiaus žmonės keliauja į pasimatymą prie upės. Naivūs ir įsitempę, jie bando įveikti savo baimes bei stereotipus nejaukiose meilės paieškose.

TECHNO, MAMA, rež. Saulius Baradinskas

Nikita mėgsta klausytis techno ir svajoja nuvykti į Berlyną, aplankyti žymųjį „Berghain“ klubą. Jo motina Irena dar nežino apie tokias sūnaus svajones, tad jų lūkesčiai greitai susikirs.

VYRAS UŽ PINIGUS, rež. Justinas Krisiūnas

„Vyras už pinigus“ – romantinė komedija apie meilę, pinigus ir mokesčius, kupina humoro ir smagių nesusipratimų.

Kai atkakli mokesčių inspektorė imasi dar vieno savo tyrimo, kurio sėkmė gali garantuoti vadovės postą, kelyje pasitaikęs žavus įtariamasis sumaišo visas kortas ir primena tikrąsias vertybes.

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka Sandra Daukšaitė ir humoristas ir renginių bei TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius, šį kartą nustebinęs puikiais aktoriniais sugebėjimais.

Renginys skirtas:  paaugliams , suaugusiems , senjorams
Renginys vyko:
2022 rugpjūčio 13
Trukmė 3 val.
Dalintis su draugais