Sergej Gössner „LUOŠIAI“ (teatras „Золоті ворота“, Kijivas, Ukraina)

Spektaklis pagal šiuolaikinio vokiečių dramaturgo Sergejaus Gössnerio populiarią pjesę „Luošiai“ – beveik komedija apie du vaikinus, kurie šnekučiuojasi apie merginas ir savo ligas. Jie susidraugavo... reabilitacijos ligoninėje ir, vertinant pagal mūsų standartus, yra luošiai. Skamba kaip liūdna istorija? Bet taip nėra! Nors gydytojai nesako nieko padrąsinančio, bet juk beprasmiška švaistyti savo gyvenimą, stengiantis pakeisti tai, ko negali pakeisti. Geriau pasistengti ir padaryti kitą žmogų laimingą – nors akimirksnį.

Abu spektaklyje vaidinantys aktoriai – grupės „ZBS Band“ („X-Factor“ laimėtojos) lyderiai, taigi po spektaklio žiūrovų laukia koncertas. Melodingos, juokingos, lengvos ir tuo pačiu gilios dainos apie mus, mūsų gyvenimus, liūdesį, meilę ir laimę nepaliks nė vieno abejingo.

Suaugusiesiems ir paaugliams šis spektaklis pirmiausiai kalba apie empatiją ir būdus ją išreikšti, kadangi neatjausdami kito žmogaus niekuomet negalėsime gyventi sveikoje visuomenėje.

Teatras „Золоті ворота“ – geriausias Ukrainos kamerinis teatras, nuolat plėtojantis aktualų dialogą su publika, apkeliavęs visą Europą. Rusijos karo prieš Ukrainą metu teatras tęsia darbą, stengdamasis skleisti ukrainiečių kultūrą ir palaikyti nuo karo pabėgusius menininkus. Režisierius Stas Zhyrkov ne vieną spektaklį yra pastatęs ir Lietuvoje.

Organizatorius:

Visagino atspindys, VŠĮ

Festivalio g. 15-31, Visaginas, Lietuva

Įmonės kodas 300622973

El. paštas: marija.tanana@gmail.com

Telefono nr.: +37068480543

Interneto puslapis: www.atspindysfest.lt