Narcizų žydėjimas Druskininkuose

Paskutinį balandžio savaitgalį kurorte pražydę narcizų žvaigždynai sukurs išskirtinį reginį.

Pusė milijono narcizų žydės jau dešimtą pavasarį, o žvaigždėtas dangus... nusileis ant žemės.

Taip Druskininkai pasitiks gražiausią metų laiką!

________________________________________________

➡️ Balandžio 23–25 d.

➡️ Parkas tarp Druskonio ir Vijūnėlės ežero.

RAMYBĖS IR HARMONIJOS OAZĖ

Pasivaikščiokite sodriu narcizų geltoniu nusidažiusiame parke. Saldaus žiedų aromato sklidinas oras svaigins, atpalaiduos ir kvies svajoti. O kur dar rausvų sakurų žiedlapių lietus, primenantis, koks trumpas mūsų buvimo laikas, kuriuo džiaugtis reikia čia ir dabar.

MILIJONAS ŽVAIGŽDŽIŲ ŽEMĖJE

Jei trokštate stipresnių įspūdžių, aplankykite parką naktį. Inovatyvios meninės šviesų instaliacijos sukurs nusileidusio ant žemės žvaigždėto dangaus vaizdinį. Dangaus šviesuliai paskleis deimantinį žėrėjimą, o mistiški žvaigždžių ūkai seks paslaptingą švytinčios nakties pasaką.

ORIENTACINĖS DVIRAČIAIS „ŽVAIGŽDŽIŲ ORBITA“

Dalyvaukite dviračių orientacinėse ir leiskitės į naujus atradimus! Jūsų laukia nepaprastas nuotykis ir kelionė po atnaujintus Druskininkų dviračių takus.

➡️ Registracija – bit.ly/zvaigzdziu-orbita

MELODINGAS PAVASARIO POLĖKIS

Penktadienio ir šeštadienio vakarą kažkur iš balkono suskambėję specialiai šiai progai parinkti muzikos gerbėjų Lietuvoje gerai žinomų druskininkiečių Roe Deers, Gustavo, Midis ir Padegimo muzikiniai takeliai išvalys mintis nuo rūpesčių ir paskandins vasaros nuotykių laukimo tėkmėje.

Šeštadienio ir sekmadienio popietę įsikūrę gamtai draugiškame Muzikuojančiame autobusiuke atlikėjai Anatolijus, Karolina Rastenytė, Rūta Kotryna ir Ronata suras jus bet kurioje parko vietoje ir pakvies į romantišką pasimatymą ar aistringam šokiui. Saksofonistai Rokas Barzdžius ir Tomas Čiukauskas su Indraya juslingai prakalbins instrumentus ir paskleis melodijų spiečių.

ĮKVĖPTI ŽYDĖJIMO: KULTŪROS IR MENO ERDVĖS

Pameditavę narcizų laukuose, galėsite užsukti į Druskininkų kultūros ir meno erdves.
Dieną netikėtomis formomis į natūralų gamtos peizažą įsilies įvairios parodos.
Miesto muziejai, meno galerijos ir kultūros erdvės dirbs ilgiau, iki pat stebuklingo laiko, kai žvaigždėtas dangus nusileis ant žemės.

Daugiau - druskininkai.lt/narcizai

________________________________________________

Pavasario žvaigždynai tavęs lauks Druskininkuose. Leisimės į kelionę? 🌟🌼

Laikantis COVID-19 saugumo prevencijos reikalavimų, veiklos organizuojamos taip, kad būtų išvengiama būriavimosi ir nepažeidžiamos kitos rekomendacijos.

Renginys skirtas:  vaikams , paaugliams , suaugusiems , senjorams