Pakelių vaizdai

Europos muziejų naktį, gegužės 13 dieną 19.00 val. kviečiame naktinėti Muziejuje ir atidaryti įspūdingų dydžių paveikslų parodą „Pakelių vaizdai“. Dailininkė Agnė Juškaitė 1993 -1999 studijavo Vilniaus dailės akademijoje vitražo specialybę. Apie save autorė kalba:
„Parodose dalyvauju nuo 1997 metų. Šioje parodoje eksponuoju dalį skirtingais metais tapytų peizažų. Noras juos fiksuoti, tapyti stiprėjo einant piligrimų keliais, į kuriuos leidausi vedina tam tikrų intencijų kaip ir visi „tikrieji“ viduramžių piligrimai, kaip ir daugelis, kurie ir dabar leidžiasi į kelią. Žingsniuojant diena iš dienos, užsukant į mažas viduramžių bažnytėles imi matyti tam tikrus ženklus, ženklus palaikymo, vilties. Dažnai tai būna pakelių vaizdai, - mažos aguonėlės raudonis saulėje išdegusiuose Kastilijos laukuose, debesis ar dirvos grumstas.
Pakelių fiksavimą tęsiu ir čia. Nuolat lieju jų akvareles. Kai kuriuos vaizdus tapau, - norisi perteikti spalvą, faktūrą, vis labiau norisi mokytis iš gamtos. Gal kada pavyks ir perteikti jos šviesą.“

Renginys skirtas:  Дети , Подростки , bзрослые люди , Пожилые люди
Мероприятие состоялось:
2023 мая 13
Продолжительность 63 д.
Поделиться