Kazimieras Jakutis su akustine grupe | Turas „Baltas vilkas“

„Balto vilko“ muzikinė kelionė po Lietuvos miestus tęsiasi! Susitikime balandžio 9 d. (antradienį), 17.15 valandą, Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Kudirkos g. 13, Druskininkai).

Bilietai ir daugiau informacijos: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/kazimieras-jakutis-su-akustine-grupe--druskininkai-420152/

Nekantrauju pradžiuginti naujai išleistu, gražiai apipavidalintu CD su 14 rudeninio turo „Baltas vilkas“ metu naujai įrašytų dainų. Šį CD Jūs pirmieji galėsite įsigyti koncertų metu.

Akustinė grupė

Akustinė grupės sudėtis yra itin jauki ir tobula mažesnėms erdvėms, kur galėsime pabendrauti, kartu padainuoti, pasikalbėti iš širdies. Su manim kartu muzikinėje kelionėje: Vaida Jakutienė – pritariantis balsas, Gediminas Legas – ritmas, Aurimas Driukas - gitara, klavišiniai.

Svarbiausia, kad mums visiems kartu – labai gera. O kartu su Jumis tą gerumą padidinsime dar daug kartų.

Kad Lietuva žaliuotų

Kartu šiuo savo pasirodymu aš pasisakau už Žvėrį, už Paukštį, už Medį. Tai atsispindi mano naujose dainose „Baltas vilkas“, „Su paukščiais“. Kiekvienam, atėjusiam į koncertą, padovanosiu po augančią atvirutę. Ją parsinešę į namus galėsite pasisodinti ir išauginti, jei ne medį, tai mažesnį augalą tikrai. O aš įsipareigoju pavasarį pasodinti tūkstančius tikrų medžių kartu su mano koncertų rėmėju „Lonas“, kuris už kiekvieną įsigytą klientų lovą Baltijos šalyse dovanoja po medelį Lietuvos miškams.
 

Renginys skirtas:  Дети , Подростки , bзрослые люди , Пожилые люди
Мероприятие состоялось:
2024 апреля 09
Продолжительность 0 мин.
Художники
Поделиться