Tapybos paroda „Daugiatautė Lietuva“

Keliaujančią tapybos parodą „Daugiatautė Lietuva“ jau pamatė Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus, Panevėžio, Ukmergės gyventojai ir miesto svečiai. Ekspozicijoje pristatomi tiek jaunų, tiek žinomų menininkų, gyvenančių Lietuvoje darbai. Tarp jų – ir pasaulinio garso meistrai. Jie mokėsi dailės įvairiose dirbtuvėse savo šalyse ir daugelis yra menininkų sąjungų nariai. Nemažai šios parodos dalyvių kūrinių – eksponuoti užsienyje bei užima deramą vietą privačiose kolekcijose Italijoje, Austrijoje, Čekijoje, Latvijoje, Estijoje.
Ekspozicijoje galima pamatyti įvairius tapybos žanrus bei meno kryptis. Nors kai kurie autoriai tapyboje save atrado gana vėlai, jų talentas ir potencialas buvo atrastas ir pripažintas publikos.
Įvairių tautybių autorius vienija ne tik jų kūryba, bet ir meilė nepakartojamam Lietuvos gamtos grožiui, jaukiai miestų architektūrai. Neatsitiktinai šie menininkai dažnai plenerams renkasi Kuršių Neriją, Neringą ir kitas unikalios gamtos bei urbanistikos paliestas Lietuvos vietas, vis atrasdami naujų idėjų savo kūrybai.
Parodos „Daugiatautė Lietuva“ dalyviai: Č. Polonskis, A. Balachovič, S. Pliaugo, A. Kašauskas, J. Gutovskaja, A. Lysiukas, J. Pranckevičius, T. Mazajeva, V. Davydovskaja, V. Civenkova, A. Denisenko, E. Lipska, L. Lindin, V. Pustovoj.

Parodos atidarymas balandžio 5 d. 16.30 val.
Paroda veiks iki balandžio 30 d.

Renginio metu fotografuojama, filmuojama, viešinama

Renginys skirtas:  Дети , Подростки , bзрослые люди , Пожилые люди
Мероприятие состоялось:
2024 апреля 05
Продолжительность 26 д.
Поделиться