Vaikštynės ,,Nepažįstamos Druskininkų moterys”

Istorijos tekstai ne visada linkę išsaugoti moterų vaidmenį ir nuopelnus – neretai jos paliekamos garsių vyrų šešėlyje. Druskininkų kurorto pradžią ir tolesnį jo augimą taip pat ženklina svarus moterų indėlis.

Tad vaikštynės ,,Nepažintos Druskininkų moterys” yra kvietimas prisiminti asmenybes, nepelnytai paliktas istorijos paraštėse. Eugenija Levicka, Adelė Čiurlionienė, Lėja Rachelė Lipšic, Elena Kriaučiūnaitė ir kitos – tos žinomos, bet nepažintos moterys, kurių esama kiekvieno miesto istorijoje.

Susitikime prie Vandens bokšto - eikime ir prisiminkime skirtingais laikais gyvenusias moteris, kurios su tokiu atkaklumu darbavosi iki mūsų, kūrė miesto istoriją, formavo kultūrą.
Pažintinio pasivaikščiojimo metu minėsime du šimtmečio jubiliejus, pagerbsime tris Druskininkų Garbės pilietes, o premjeros įspūdžius aptarsime prie kavos puodelio. 

Tikiuosi, kad šios vaikštynės neliks vienintelis kometos pasirodymas, o taps gražia tradicija pildyti Druskininkų istorijos metraštį, - sako iniciatyvos autorė gidė Aušra Česnulevičienė.

Renginio vieta

Sausoji g. 4, Druskininkai, Druskininkų sav., Lietuva

Renginys skirtas:  bзрослые люди
Мероприятие состоялось:
2024 марта 09
Продолжительность 2 чac. 30 мин.
Художники
Поделиться